MS 2150 – Caner Karamukluoğlu

Bir Besteller olan bu Makro Felsefe Klasiği, M.S. 2150 yılının muhteşem dünyasını, dünyamızın geçirdiği inanılmaz değişimi, insanlığın ulaştığı olağanüstü düzeyi, ve hepsinin ötesinde de son derece yüksek bir anlayışı, MAKRO FELSEFE’yi anlatıyor. Gelin siz de, bir gece uyku halindeyken geleceğin güçlerinin yardımıyla günümüzün mikro dünyasından, 2150’nin Makro dünyasına götürülen Amerikalı Vietnam gazisi, psikolog Jon Lake’in bu mucizevi, bilgi dolu yolculuğuna, bu vaat ve tehlike dolu serüvenine katılın.

2150’nin bugünkü dünyamızdan çok farklı olan hayranlık verici güzellikteki dünyasını keşfedin. Bu Makro dünyanın düşünce ve eylem biçimini inceleyin. Sonunda içinizin umut ve coşku dolduğunu, bilincinizin genişlediğini, hayata bakışınızın tümüyle değiştiğini görebilirsiniz. Evet, bu okuyup bir kenara koyabileceğiniz bir roman değil, yaşamınıza uygulayabileceğiniz bir Makro felsefedir!

KİTABIN YAZARI

Thea Alexander

KİTABI ANLATAN SANATÇI

Sanatçılar - Caner Karamukluoğlu

Sanatçılar – Caner Karamukluoğlu

20.06.1984 yılında Ankara\’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Computer Technology and Information Systems bölümünü bitirdi. Daha sonra 2001 yılında tnk (teneke) isimli grubu kurdu. Oyunculuk olarak ise 2011 ocak ayında vizyona girecek olan Aşk Tesadüfleri Sever filminde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Ayrıca filmin soundtrack\’i olan Yine Yazı Bekleriz şarkısını seslendirmiştir.

Grup olarak ise 2001 yılında Ankara\’da kuruldu. O yıllarda grubun davulcusu Ali Sürel ile Caner Karamukluoğlu lise arkadaşlarıydı ve TNKnin bugünkü müziğinden çok uzak sert bir türün dinleyicileriydiler. TNK\’yi kurmaya karar verdiklerinde; Caner 16, Ali ise 18 yasındaydı. O dönemlerde Caner\’in dershaneden arkadaşı olan Basri Hayran, basçı olarak bugünkü yerini aldı. Ali\’nin çocukluk arkadaşı Hasan Güleç’in de gruba katılmasıyla, çok genç yasta inanılmaz bir istekle bu ise başlayan bu 4 kişi; 2002 yılında düzenlenen SingYourSong adli yarışmada Genç Yetenek unvanına layık görüldü. Bundan sonra da çalışmalarına hızla devam edip; 2004 yılında Fanta Genç Yetenekler Arıyor adlı yarışmada ünlü müzisyenlerin ve yapımcıların bulunduğu bir jüri tarafından Türkiye birincisi seçildi.

(81)

Kategori: Bilim, Psikoloji, Video
Etiketler: , ,

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.