Beyin Oyunları – Tamer Demirdelen

Bir farkındalık, iyileşme ve keşif kitabı. Birini tanımanın en kolay yolu, ona insanlar hakkındaki düşüncelerini sormaktır. Tıpkı bu cümle kadar basit gerçeklerin ışığında, sıra dışı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Beyin Oyunları, bilinçaltınızın gücünü keşfetmeniz için yazıldı. Kendi gücünüzden ne kadar haberdarsınız? Çevrenizi ve doğru bildiğiniz yanlışları nasıl değiştirebilirsiniz? Yazarın yaşanmış hikâyeleriyle bezeli Beyin Oyunları, kolayca okuyup, uygulayabileceğiniz tüyolarla dolu. Bu kitabı defalarca sindire sindire okurken devamını iple çekiyor olacağım.
-Alper Utku Management Centre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı-

Beyin Oyunları için yorum yazmamı isteyen e-posta bana ulaştığında saat 19’u gösteriyordu, Barcelona-A. Madrid şampiyonlar ligi maçını seyretmeyi planlıyordum; sabah 5 uçağıyla uzun bir seyahate çıkacaktım. Bir göz atayım diyerek okumaya başladım. Ne mi oldu? Birkaç sayfa derken koca kitabı bir çırpıda okudum, maç ise sona ermişti.
-Abdullah Karacık New Life Yaşam Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi-

30 yıllık dostluğumuz süresince iş ve özel hayatımda nerede sıkıştıysam Tamer yanımdaydı. Şimdi kitabı ilk okuyanlardan biri olma mutluluğuna eriştim ve kitabın satırlarıyla birlikte bu yıllar gözümün önünden film şeridi gibi geçti…
-Op. Dr. Levent Afşar-

İnsan zihni keşfedilmeyi bekleyen uçsuz bucaksız bir coğrafya. Yapabileceğimiz en değerli şeyse birbirimizin keşiflerine destek vermek.Sevgili Tamer kendi yolculuğunu başkalarının yolculuklarına bir rehber haline getirmiş…
-Psikiyatrist Doç. Dr. Kemal Kuşçu-

Bana göre sigorta sektörünün en iyi ekip kurucusu, satış koçları arasında yer alan Tamer Demirdelen, birikimlerini kendine saklamıyor. Pazarlama ve satışta çalışarak kariyerini bu alanda yapmak isteyen herkese tavsiye edebileceğim bir kitap yazdığı için kendisine müteşekkirim.
-İhsan Çevik ING Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı-

İşiniz satış olup olmamasıyla ilintisiz olarak tüm yaşamınıza adapte edebileceğiniz değerli bilgilerle süslenmiş hikâyelerden öğrendiklerinizi dost sohbetlerinde paylaşacaksınız. İkinci kitabı şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum.
-Opr. Dr. Abdülkadir Göksel-

(Tanıtım Bülteninden)

YAZAR HAKKINDA

Yazarlar-Tamer Demirdelen

Yazarlar-Tamer Demirdelen

Liseyi ABD’de tamamladıktan sonra İstanbul Tıp Fakültesinde okurken İktisadi ve İdari Bilimlere ilgisi nedeniyle lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Aynı yıllarda kendi acentesini de kurdu ve Anadolu Sigorta’nın hayat branşında, yedi yüz bin poliçe üretimini gerçekleştirdi. Daha sonra Bayındır Hayat Sigorta şirketini kurdu. Acıbadem grubu tarafından satın alınan şirket faaliyetlerine halen Acıbadem Sigorta olarak devam etmektedir. Medlife şirketini kurarak 485 bin üye kaydıyla Türkiye’nin en yaygın sağlık ağının kurulmasını sağladı. Ondan fazla şirketin yönetim kurulu üyeliği ve yönetim danışmanlığını yaptı. Dört şirketin de CEO’su olarak çalıştı. UFRAD, ATA, TKV, AFS gibi vakıf ve derneklerde aktif görev aldı.

Bugün, tecrübelerin getirdiği birikimle eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermektedir.

(276)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.