İtaatsizler-Nuh Mete Yüksel

Bizler için her şey bir 3 temmuz sabahı başladı, bir anda ne olduğunu anlamadan altüst olduk, Başkanımız gözaltına alınmış, yöneticilerimiz gözaltına alınmış, gazete ve televizyonlarda inanılmaz suçlamalar… 19 maçta şike tespit edildi dediler kanıtlayamadılar, Sivasspor kalecisi Korcan`ın kız kardeşine araba verildi dediler sonradan anlaşıldı ki Korcan`ın kızkardeşi yok.

Bazı basın mensupları, UEFA`nın Fenerbahçe`ye 8 yıl men cezası vereceğini dahi söylediler. Bir anda Türkiye`de bilen bilmeyen kim varsa Fenerbahçe`nin hakimi savcısı oluvermişti, spor programı adı altında sürekli ve bilinçli karalama kampanyaları başlatılmıştı. Sanki birisi bir anda düğmeye basmış ve her şey aleyhimize dönmüştü. Bizler taraftar olarak, bir an bile bunların gerçek olabileceğine inanmadık.

Başkanımızın, yöneticilerimizin, Kulübümüzün arkasında durduk. Yılmadık direndik, Silivri`de, Çağlayan Adliyesi önünde, Ankara`da binler olduk, Bağdat Caddesi`nde, Köprü`de yüz binler olduk… Yılmadık, yeri geldi terörist, yeri geldi Ergenekoncu olmakla suçlandık. Oysa biz yalnızca vatanını seven, değerlerine sahip çıkan, haksızlığa boyun eğmeyen Sarı-Lacivert aşığı taraftarlardık. Hep birlikte haykırdık, Sevdamıza kimse engel olamaz. Nerede bir Fenerbahçeli Varsa Orada Bir Türk Bayrağı Vardır.
N.Gök

 

YAZAR HAKKINDA

Devlet Güvenlik Mahkemesi (DGM) Eski Savcısı…

Yazarlar-Nuh Mete Yüksel

Yazarlar-Nuh Mete Yüksel

 

 

 

 

 

(26)

Etiketler:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.