Yasemin Öztürk Röportaj

KİTAP – YÜZLEŞME

Her şey Bilge Varlık ile karşılaştıktan sonra değişmeye başlamıştı… Beni yorgun kılanın hayattan öte taktığım maskeler ve zihnim olduğunu öğrendim… Ve hala toplumun büyük çoğunluğu yüzleşmekten çekindiği için maskeleri ile yaşamı kendine zehir etmekte, cesur olan küçük azınlık ise kendi özüne dönerek dünyada kendi cennetine kucaklamakta, İşte tam şu anda kendini bahsedilen çoğunluğa mı, yoksa cesur olan azınlığa mı ait hissedeceğine karar vermek üzeresin. Biliyorum ki sen yaşamın en güzel yerinde soluk almayı hak ediyorsun!

(Tanıtım Bülteninden)

KİTABIN YAZARI

Uğur Koşar

KİTABI ANLATAN SANATÇI

Sanatçılar - Yasemin Öztürk

Sanatçılar – Yasemin Öztürk

Yasemin Öztürk, 25 Şubat 1974 te Ankara da dünyaya gelmiştir.Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim gören usta oyuncu, bundan sonra birçok dizi ve filmde yer aldı.  Kendisini ilk olarak 1999 yılında TRT 1 ekranlarında fırtına gibi esen gençlik dizisi “Koçum Benim Dizisi” ile tanıdığımız güzel oyuncu, daha sonra Ezo Gelin, Üvey Baba, Kurtlar Vadisi, Aşka Sürgün ve Behzat Ç. gibi dönemine damga vuran birçok dizide gördük. Yer aldığı her dizide kendisini ön plana çıkarmayı bilen güzel oyuncu, yönetmenlerin ve yapımcıların ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

(69)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.