Kuğulu Park Cinayeti – Ali Bayram

Ankara’nın bürokrasi kokan puslu havasında Kuğulu Parkta o sabah genç bir kızın cesedi bulunur. Cinayet olduğu anlaşıldığında adım adım gerilim ve gizemler başlamıştır. Başkentin varoşlarından, sosyetenin kalbine kadar uzanan cinayetler de seri katil öylesine akıllı davranmıştı ki!

İşlenen bu cinayetler de ülkenin tüm insanlarını şüpheli yapmıştı. Şimdi bu satırları okuyorsun ya!

Bu cinayetlere sende parmak izini bıraktın.
Ve artık…
Sen de şüphelisin…

(Tanıtım Bülteninden)

YAZAR HAKKINDA

Yazarlar - Ali Bayram

Yazarlar – Ali Bayram

1973 yılında Kastamonu ili İnebolu ilçesinde doğdu.Orta öğrenimini Çankırı da yaptı. Şiir dalında 2500 adet eseri olup,2012 yılında Aynasız Düşüncelerim adlı eseri ile edebiyata giriş yaptı. Kertik-”Bir Soysuza Yazılan Roman” 2013 Adlı eseri ile “Kadına psikolojik şiddeti” işledi.İntiharda Polis eseri ile Polis intiharlarını ve sorunlarını anlattı. 2014 Yılında “On üçünde kadın olmak” ve ARSİNE- Tehcirin 100.yılında bir ermeni kızı adlı eserleri yayınlandı. Çocuk gelinler ve kadınların bu ülkede ki yerini anlatan feminist kalemini değiştirmedi. Köşe yazılarında kadın haklarını savundu. Duygu Asena’nın çizgisinde eserleri ile devam etti. 2014 Yılında Duygu Asena ve Yunus Nadi Roman yarışmalarında eserleri aday gösterildi. Sosyal Medyada Polis-Yazar ünvanını takipçileri ile kazandı. Emniyet Genel Müdürlüğünde Polis olarak görev yaptı ve hakkında kitap yazmaktan dolayı defalarca soruşturma açıldı.

(71)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.