Evliliklerde Aynı Kısır Döngü – Semih Dikkatli

– Gitmesin…
– Çoktan gitti. Uzun zamandır gidiyordu ama sen fark etmedin.

İlk romanı “Geride Kalanlar” ile edebiyat dünyasına hızlı ve sağlam bir giriş yaparak adından söz ettiren Semih Dikkatli; bu kez uzmanlık alanı olan bir konuyu, insan ilişkilerini, evliliği ve aşkı mercek altına alırken, engin deneyimleriyle beslediği keskin üslubu bir kez daha okurlarını sarsıyor.

(Tanıtım Bülteninden)

YAZAR HAKKINDA

Yazarlar-Semih Dikkatli

Yazarlar-Semih Dikkatli

1968 yılında Ankara’da doğdu.

1993 yılında GATA Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1996 yılında başladığı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2000 yılında başarıyla bitirerek Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” unvanını aldı.2012 başında yarbay rütbesiyle emekli oldu.

Tüm hekimlik hayatı boyunca çeşitli, kurs, seminer ve kongrelerle gelişimi için uğraş veren Dr.Semih Dikkatli emekli olduktan sonra da kendini geliştirmek için uğraşlarına devam etmektedir. 2012-2013 yıllarında Klinik Hipnoterapi eğitimi almış olup kendisine “İngiliz Hipnoterapi Enstitüsü” tarafından “Hipnoterapist” ünvanı verilmiştir.

(56)

Kategori: Eğitim, Video
Etiketler: ,

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.