Doktor Yazısıyla Aşk-Semih Dikkatli

“İnci tanem” diyen hoş sesini, “bu hayatın tek amacı vardır, mutlu ve iyi bir insan olmak” diyen öğretici sesini, “seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim” diyen kararlı sesini duyuyorum beynimin kıvrımlarında…

Üç psikiyatrist, Prof. Dr. Hasan Herken, Dr. Semih Dikkatli ve Dr. Gökben Hızlı Sayar “Doktor Yazısıyla Aşk” isimli bu çalışmalarında aşka biyolojik ve psikolojik çerçeveden bakıyorlar. Aşkın hormonların etkisiyle,beyin devreleriyle, yetiştirme tarzıyla yoğrulduğu, üzerine aşkın doğasında olan sanatın da bir tutam eklendiği bu kitapta kendinizden, geçmişinizden bahsedildiğini göreceksiniz. Aşka bakış açınızın doktor yazısıyla değiştiğine şahit olacaksınız.

(Tanıtım Bülteninden)

YAZAR HAKKINDA

Yazarlar-Semih Dikkatli

Yazarlar-Semih Dikkatli

1968 yılında Ankara’da doğdu.

1993 yılında GATA Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1996 yılında başladığı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 2000 yılında başarıyla bitirerek Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı” unvanını aldı.2012 başında yarbay rütbesiyle emekli oldu.

Tüm hekimlik hayatı boyunca çeşitli, kurs, seminer ve kongrelerle gelişimi için uğraş veren Dr.Semih Dikkatli emekli olduktan sonra da kendini geliştirmek için uğraşlarına devam etmektedir. 2012-2013 yıllarında Klinik Hipnoterapi eğitimi almış olup kendisine “İngiliz Hipnoterapi Enstitüsü” tarafından “Hipnoterapist” ünvanı verilmiştir.

(77)

Kategori: Deneme, Video
Etiketler: ,

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.