Tarihimizle Yüzleşmek – Bahtiyar Engin

 

Tarihimizle Yüzleşmek - Bahtiyar Engin

Güncel tanıklık ve çarpıcı olaylarla yeni ilaveli 94. basım…

İlk yayınlandığından beri satışları 200 bine yaklaşan Tarihimizle Yüzleşmek kitabı yeni ilaveli baskısıyla raflarda yerini alıyor. Kitabın ilk baskısının üzerinden geçen zaman zarfında hem ele alınan konular açısından yeni gelişmeler yaşandı, ayrıca ele alınıp irdelenmesi gereken yeni konular ortaya çıktı.

Bu nedenle, kitaba sekiz bölüm daha eklendi: İslam ve demokrasi bağdaşır mı?; 17-25 Aralık 2013’te ne oldu?; Türkiye haydut devlet mi?; Charlie Hebdo ve Paris olayları nedir?; Dersim’de ne oldu?; Gezi Ruhu nedir?; 100. yılında Ermeni sorunu ve Perinçek’in zaferi ne anlama geliyor?; Egemen ahlak nedir?

(Tanıtım Bülteninden)

 

KİTABIN YAZARI

Emre Kongar

KİTABI ANLATAN SANATÇI

Sanatçılar - Bahtiyar Engin

Sanatçılar – Bahtiyar Engin

Bahtiyar Engin, 13 Ağustos 1966 tarihinde Ordu’da doğdu. 1983 yılında Ordu Lisesinden mezun oldu. 1991 yılın da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Şehir Tiyatroları kadrosunda yer aldı. Ayrıca 2006/2007 yılında İstanbul Halk Tiyatrosunun kuruluş çalışmalarında yer aldı. Sanatçı, Tiyatro aktörlüğünün yanı sıra Sinema, Televizyon ve Seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Ayrıca Crysis ve Crysis Warhead da Çavuş Sykesi (Psycho) Türkçe Seslendirmiştir.

(37)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.