Eylül Öztürk Röportaj

Sanatçı Eylül Öztürk ile sevdiği kitaplar hakkında bir röportaj gerçekleştirdik…

SANATÇI HAKKINDA

1986 yılında Balıkesir’de doğdu.

üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk hayatına devam etti. Bir çok grupta solist olarak çalıştı ve sahne aldı. Aynı zamanda yerel bir TV kanalında uzun bir dönem sunuculuk yaptı. Dizi ve kliplerde yer aldı, radyo jingle’ları ve reklam müzikleri seslendirdi. Sosyal medya ile tanışması ile beraber çektiği kısa videolar, onu yüz binlerce kişinin takip ettiği bir sosyal medya fenomeni haline getirdi.

İlk büyük projesini geçtiğimiz kış Knorr Çabuk Çorba’nın sosyal medya ve televizyon ekranlarındaki reklam yüzü olarak gerçekleştiren Eylül Öztürk, ardından Azem: Cin Karası filminde başrolde oynadı. İkinci film teklifi de hemen akabinde gelen oyuncu, Tut Sözünü ve Yusuf Yusuf filmleri ile beyaz perde macerasına yenilerini ekledi. Yeni sezon ile beraber TRT ekranlarında yayınlanan “Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek” adlı programda oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

(26)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.